Strona internetowa została sprawdzona i autoryzowana przez Amway zgodnie z Zasadami współpracy z Amway - nr autoryzacji ważnej do 31.08.2021 - BCR CAS-390317-K5W1Y9

Producenci

Nasze marki

 NUTRILITE

 

NUTRILITE to wiodąca na świecie marka wśród witamin i suplementów diety*. Obejmuje ona kompletną serię produktów odżywczych, w tym niezbędne dla organizmu witaminy, minerały, przeciwutleniacze, preparaty ziołowe, suplementy dla sportowców oraz preparaty zastępujące posiłki

Dzięki inspiracji założyciela firmy, Dr. Carla Rehnborga oraz doświadczeniom, które zdobył na Dalekim Wschodzie, NUTRILITE od 1934 roku łączy moc nauki z korzyściami płynącymi ze stosowania naturalnych składników roślinnych. Innowacyjne wykorzystanie rozwiązań naukowych połączone z korzyściami płynącymi ze stosowania fitoskładników, czyli składników odżywczych znajdujących się w roślinach, od zawsze stanowiło podstawę istnienia NUTRILITE. Dzisiaj z dumą świętujemy 80. lat spędzonych na pomaganiu ludziom z całego świata uzyskać lepsze samopoczucie i prowadzić aktywny tryb życia.

Dlaczego NUTRILITE

Filozofia marki NUTRILITE polega na podejściu „od nasiona do gotowego suplementu diety”, która stanowi harmonijne połączenie pozyskiwanych z natury składników z rozwiązaniami naukowymi. Podczas swojego pobytu z Chinach, co miało miejsce prawie 100 lat temu, Carl Rehnborg, założyciel Nutrilite, dostrzegł, jak ważne jest stosowania diety, której głównym elementem są owoce i warzywa. Rzeczywiste doświadczenia oraz dogłębne badania nad składnikami znajdującymi się w roślinach doprowadziły do stworzenia suplementów diety marki NUTRILITE. W 1934 roku na rynek został wprowadzony pierwszy w Stanach Zjednoczonych multiwitaminowo-multimineralny suplement diety z zawartością fitoskładników. 

Posiadająca 80 lat doświadczeń w dziedzinie badań naukowych, NUTRILITE™ to wiodąca na świecie marka wśród witamin i suplementów diety.

 

AMWAY HOME™

AMWAY HOME to produkty do prania, czyszczenia i zmywania naczyń, które dzięki zawartości BIOQUEST FORMULA™ charakteryzują się wysoką skutecznością działania. Ta unikalna formuła zawiera składniki naturalne, które nie tylko umożliwiają skuteczne sprzątanie, ale są również bezpieczne dla środowiska naturalnego. 

image/png;;;powerfully_green.png

Zielona moc, bezpieczna czystość

W produktach marki AMWAY HOME wykorzystane zostało nasze wieloletnie doświadczenie na polu superskutecznych produktów czyszczących, bezpiecznych dla zdrowia Twojej rodziny
i przyjaznych dla środowiska naturalnego.

Produkty te charakteryzują się najwyższą efektywnością, dzięki czemu doskonale radzą sobie ze wszystkimi problemami związanymi ze sprzątaniem w Twoim domu. Żadna inna firma nie może poszczycić się tak skutecznymi i niezawodnymi środkami czyszczącymi.

 
image/png;;;bioquest.png

BIOQUEST FORMULA™

To właśnie BIOQUEST FORMULA sprawia, że produkty marki AMWAY HOME wyróżniają się na tle produktów innych firm. BIOQUEST FORMULA wykorzystuje wysoce aktywne składniki pochodzące ze źródeł naturalnych, które zapewniają wyjątkowe rezultaty sprzątania bez szkody dla środowiska naturalnego. Produkty sygnowane jej logo są skoncentrowane, biodegradowalne i testowane dermatologicznie.*

BIODEGRADOWALNE — każdy produkt, który jest opisywany jako biodegradowalny, musi ulegać naturalnemu rozkładowi, co oznacza, że nie może powodować zanieczyszczeń środowiska. Formuły produktów linii AMWAY HOME™ są całkowicie biodegradowalne.

SKONCENTROWANE – produkty AMWAY HOME są skoncentrowane i wysoce efektywne
w działaniu. Zamiast wypełniaczy i wody zawierają duży procent składników aktywnych, dlatego też potrzeba ich mniej, aby osiągnąć wspaniałe rezultaty. Dzięki temu oszczędzasz pieniądze.

TESTOWANE DERMATOLOGICZNIE* – formuły produktów AMWAY HOME zostały przebadane przez dermatologów, dzięki czemu są bezpieczne i nie powodują alergii ani podrażnień. Proszek do prania odzieży dziecięcej SA8™ Baby dodatkowo został przetestowany przez pediatrów, którzy potwierdzili, że jest on łagodny dla wrażliwej skóry dzieci.

 

ARTISTRY

 Globalny lider w kategorii produktów pielęgnacyjnych i kosmetyków do makijażu.

Szeroka oferta zaawansowanych pod względem naukowym rozwiązań pielęgnacyjnych ARTISTRY obejmuje podstawowe produkty do codziennej pielęgnacji skóry, jak i kosmetyki luksusowe. Preparaty ARTISTRY przeznaczone są do pielęgnacji różnych typów skóry i mogą być stosowane przez kobiety w różnym wieku.

Także ARTISTRY oferuje wysokiej jakości kosmetyki kolorowe, które służą podkreśleniu indywidualnego piękna każdej z nas.

Artistry znajduje się w grupie dziesięciu najlepiej sprzedających się na świecie prestiżowych marek do pielęgnacji skóry.

Naukowcy ARTISTRY™ wciąż szukają kolejnych rozwiązań prowadzących do piękna.
Używają tylko wysokiej jakości składników, aby stworzyć produkty dostosowane do Twoich potrzeb.

 

SATINIQUE


Unikalna technologia SATINIQUE

Podstawa marki SATINIQUE
Kompleks ENERJUVE™ - system naturalnych składników pochodzenia roślinnego

ENERJUVE™ to opatentowana w Stanach Zjednoczonych unikalna technologia: kompleks wzmacniających lipidów o dodatnim ładunku, kreatyna oraz wygładzający   18-MEA, które działają na trzech poziomach, skutecznie eliminując ujemne doładowanie charakterystyczne dla zniszczonych włosów. Kompleks przenika do rdzenia włosa, selektywnie wiążąc się z jego uszkodzonymi fragmentami. Dzięki dogłębnej regeneracji włosy ulegają wzmocnieniu od wewnątrz i od zewnątrz. ENERJUVE to inteligentny kompleks, który sam identyfikuje zniszczone/osłabione fragmenty włosów, przywracając im piękny i zdrowy wygląd.
18-MEA, element kompleksu ENERJUVE, to naturalny, wyjątkowo delikatny składnik znajdujący się na powierzchni włosów który jest odpowiedzialny za ich blask i zdrowy wygląd. Ponad 80% tego składnika ulega zniszczeniu w trakcie jednego zabiegu koloryzacji włosów i niestety nie ma on zdolności do naturalnej regeneracji.

 

GLISTER™

GLISTER

Produkty do higieny jamy ustnej marki GLISTER zapewniają codzienną proaktywną ochronę potrzebną do zachowania piękna Twojego uśmiechu. Dzięki naukowo opracowanym formułom, produkty GLISTER zapobiegają pojawianiu się problemów. Linia GLISTER obejmuje wszystkie produkty niezbędne do codziennej higieny jamy ustnej: szczoteczkę do zębów, pastę do zębów, nitkę dentystyczną, płyn do płukania jamy ustnej oraz odświeżający spray do ust.

 

TRUVIVITY BY NUTRILITE™ 

TRUVIVITY BY NUTRLITE™ NUTRIKOSMETYKI

Prawdziwie zdrowa i piękna skóra zaczyna się głęboko pod jej powierzchnią

ARTISTRY™ i NUTRILITE™, wiodące marki* w dziedzinie pielęgnacji skóry
i odżywiania, wspólnie opracowały nową i innowacyjną markę nutrikosmetyków
w kategorii pielęgnacji: TRUVIVITY BY NUTRILITE™.
 

Nutrikosmetyki to suplementy diety, które wspomagają funkcjonowanie oraz strukturę skóry. Są to produkty kosmetyczne, które działają od wewnątrz, aby poprawić zewnętrzny wygląd skóry.

 

 

HYMM™

Elegancka marka dla nowoczesnych mężczyzn.

 

Linia kosmetyków oferuje szybkie i skuteczne rezultaty połączone z łatwym stosowaniem, co sprawia, że preparaty idealnie nadają się do codziennego użytku.

 

G&H ™

Marka G&H oferuje środki higieny osobistej, żele,balsamy do ciała, mydła, krem do rąk i dezodoranty ,które mogą być stosowane przez całą rodzinę!

 

Atmosphere Sky™

 Naukowcy i inżynierowie pracujący nad Systemem oczyszczania powietrza Atmosphere Sky stworzyli wysoce wydajne, lecz oszczędne, domowe urządzenie służące filtracji powietrza. Zaawansowana technologia, elegancki design i trójstopniowy system filtracji dają gwarancję skutecznego oraz dyskretnego oczyszczania powietrza w domu. Trójstopniowy system filtracji skutecznie usuwa z powietrza 300 rodzajów zanieczyszczeń, w tym alergeny, bakterie, zarodniki grzybów, pyłki, związki chemiczne i setki wirusów. Zmniejsza intensywność nieprzyjemnych zapachów.

Przejmij kontrolę nad powietrzem w swoim domu i zwalcz niewidoczne zanieczyszczenia o wielkości zaledwie 0,0024 µm (mikrona).

 

eSpring™

 

 

eSpring jest najnowocześniejszy system oczyszczania wody łączący w sobie 3 różne technologie, w którym połączono technologii filtra węglowego, lampy UV i zaawansowanego elektronicznego modułu monitorującego.

Dzięki eSpring masz pewność, że nigdy nie zabraknie w domu czystej,świeżej i smacznej wody.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl